Сучасні інноваційні методи діагностики захворювань ЛОР-органів у Вінниці! Ми надаємо широкий спектр послуг із залученням сучасного діагностичного обладнання. Безпечно та інформативно!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Великий спектр захворювань у сучасній оториноларингології потребують прицільного дослідження, шляхом ендоскопічної діагностики. Під час ендоскопії фахівець із багатократним збільшенням детально оцінює візуальні зміни на слизових оболонках, наявність звиразкувань, патологічних утворень, судинних мальформацій, рубцювань. Часто доводиться проводити додаткове контрастування, яке дозволяє нам чітко побачити межу між «нормою» і «патологією».
Але навіть найбільш сучасне діагностичне обладнання не допоможе нам чітко відрізнити доброякісні зміни від злоякісних. Необхідно вдаватися до взяття частинки тканини, щоб провести прицільне гістологічне дослідження тканини. В медичному центрі «Оксфорд Медікал» доступна послуга біопсії утворень ЛОР органів. Ми надаємо гарантуємо безпеку та стерильність.
Як проводиться біопсія ЛОР-органів?
Технічно біопсія відбувається наступним чином:
- лікар візуалізує відповідну ділянку обстежуваного органу, оцінює розміри утворення чи виразки, оцінює наявність кровотечі і тд.;
- за допомогою спеціальних щипців лікар вилучає невеликий шматочок тканини з цієї ділянки;
- місце, де була проведена біопсія, за потреби, коагулюють, щоб запобігти кровотечі;
- отриманий зразок тканини занурюють у пробірку із формаліном, щоб зафіксувати матеріал і не допустити ішемії та некрозу клітин;
- на пробірці вказують дані пацієнта і скеровують у гістологічну лабораторію, де препарат фіксують на скельці, фарбують, додаючи спеціальні реагенти і прицільно обстежують під мікроскопом;
- результат надається через 5-7 робочих днів.
Тривалість процедури складає від 5 до 20 хвилин, що залежить від обстежуваної ділянки та глибини розташування утвору. Після обстеження слід уникати будь-яких теплових процедур та вживання алкоголю протягом 1-3 днів.
Які показання для проведення біопсії ЛОР-органів?
Показання до проведення біопсії встановлює лікар, який проводить ендоскопічне дослідження. Зазвичай це проводиться безпосередньо під час ендоскопії, як тільки лікар виявляє патологічну ділянку, це можу бути:
- поліповидне утворення;
- папіломатозне ворсинчасте розростання тканин;
- ділянка кровотечі;
- виразка;
- рубцево-змінена ділянка;
- ділянка слизової, яка не піддається контрастуванню та ін.
Найчастіше пацієнт звертається на обстеження, коли відмічає кровотечу з вуха, носа і тд, коли скаржиться на відчуття стороннього тіла і навіть при плановому огляді у ЛОРа.
Важливо зазначити, що біопсія категорично протипоказана при:
- захворюваннях системи крові, що пов’язані із коагулопатією;
- при прийомі препаратів, що впливають на реологічні властивості крові (антикоагулянти, протитромботичні, гормональні препарати);
- при вживанні алкоголю пізніше ніж за 3 дні до біопсії;
- при інфекційних захворюваннях відповідного органу;
- при гарячковому синдромі;
- при хронічних захворюванням печінки (відносне протипоказання).
Тому слід перед проведенням обстеження повідомити лікаря про прийом будь-яких препаратів, алергічну непереносимість та про наявність будь-яких хронічних захворювань.
Переваги медичного центру «Оксфорд Медікал»
Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Вінниці надає широкий спектр діагностичних послуг. У нас працюють досвідчені кваліфіковані лікарі, які володіють необхідними навичками у роботі із обладнанням останнього покоління. За потреби, ми можемо запропонувати діагностику із застосуванням загальної седації, щоб обстеження було для пацієнта комфортним та безболісним.
Нам довіряють своє здоров’я!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ