Не потрібно вимагати у природи груди своєї мрії, коли вам завжди у цьому допоможе команда провідних пластичних хірургів медичного центру «Оксфорд Медікал» у Вінниці! Підтяжка, пластика, надання об’єму та усунення післяопераційних дефектів – сучасна пластична хірургія спрямована на задоволенні потреб жінки із акцентом на природність!
Медичний центр «Оксфорд Медікал» надає послуги з маммопластики імпортними сертифікованими імплантатами!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Маммопластика – це хірургічна корекція грудей, спрямована на збільшення/зменшення об’єму, підтяжку, пластику післяопераційнийх рубців та дефектів, корекцію асиметрії. Сучасна мамологія неможлива без пластичної хірургії, адже радикальні операції на молочній залозі відтепер можна комбінувати із одночасною пластикою імплантатами.
Маммопластика – це про відчуття власної краси та впевненість у собі, це те, що має право дозволити собі кожна жінка.
Коли рекомендовано виконувати маммопластику?
Основним показанням до проведення маммопластики є бажання жінки, закріплене обізнаністю про особливості втручання та старанним дотриманням рекомендацій лікаря, починаючи від передопераційної підготовки і закінчуючи повноцінною післяопераційною реабілітацією.
Маммопластика дозволяє вирішити такі проблеми як:
- гіпомастія (вроджена аномалія, пов’язана із недорозвитком молочних залоз);
- постлактаційна інволюція (різке зменшення об’єму та втрата форми молочної залози після завершення грудного вигодовування, часто жінки відмічають, що груди стали меншими , аніж до вагітності);
- наявність післяопераційних дефектів (абсцеси, новоутворення грудної залози, травми залози);
- різке зменшення грудей внаслідок схуднення;
- зміна статі пацієнта та ін.
Особливості проведення маммопластики
Маммопластика дозволяє не тільки досягти більшого об’єму, а й навпаки – зменшити груди, які надмірно непропорційні до параметрів жінки, викликають болі у спині та естетичний дискомфорт. В такому випадку лікар проводить видалення надлишкової тканини із підтяжкою грудей.
Збільшення об’єму здебільшого виконується шляхом введення штучного імпланту, який за своїм складом максимально біосумісний та не викликає відторгнення (за умови відсутності індивідуальної непереносимості чи аутоімунних захворювань).
Для вибору імпланту варто дотримуватися таких показників:
- відповідність форми та розміру до параметрів жінки;
- виробник імпланту та наявність офіційного сертифікату;
- складники імпланту.
Імплант вводиться через невеликий розріз на шкірі – найчастіше в ділянці субмаммарної складки, де найлегше приховати післяопераційний шов і де найнижчі ризики травмування молочних проток. Це дозволяє зберегти лактаційну функцію для жінки у майбутньому. Дедалі рідше у практиці застосовуються доступи навколо ареоли або в пахвинній западині.
Також імплант встановлюється одразу після радикальної операції з приводу злоякісних новоутворень молочної залози, з метою відновлення симетрії та об’єму.
Підготовка, тривалість, реабілітація після маммопластики
Перед виконанням маммопластики необхідно здати основні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, коагулограма, визначення антитіл до інфекційних захворювань), провести УЗД обстеження грудей, пройти огляд у терапевта, ЕКГ і УЗД серця для виключення анестезіологічних ризиків.
Маммопластика виконується під загальним знеболенням і тривалість процедури напряму залежить від обсягу втручання. Терміни перебування в стаціонарі – 1 доба. Післяопераційна реабілітація передбачає протизапальну та проти набрякову терапію, носіння компресійної білизни, профілактику кровотеч та нагноєння, старанне відвідування планових оглядів у пластичного хірурга.
Зробіть крок до своєї мрії – запишіться на первинну консультацію до пластичного хірурга!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ